یک اتاق استاندارد گوجه فرنگی یا موز ممکن است برای پاپایا نیز استفاده شود.


پروتکل رسیدن

درجه بلوغ نشان می دهد که آیا پاپایا باید در معرض اتیلن قرار گیرد یا خیر. اگر قرار است پاپایا که در زمان برداشت کاملاً بالغ شده است برای مدت طولانی ذخیره شود نباید با اتیلن رسیده شود. پاپایاهای با حداقل بلوغ تجاری از تیمار اتیلن با بهبود بافت و رنگ سود خواهند برد.
اگر از اتاقهای تحت فشار استفاده نمی کنید ، سپس جعبه ها را روی هم بچینید (حداقل 2 اینچ بین جعبه ها) تا از گردش مناسب هوا اطمینان حاصل کنید. یک و نیم فوت بین دیوارها و پالت ها و حدود 6 اینچ بین پالت ها بگذارید.
بسته به زمان حمل و نقل مورد نظر ، دمای خمیر را در محدوده 68 تا 77 درجه فارنهایت (20 تا 25 درجه سانتی گراد) قرار دهید. 100 پی پی ام اتیلن را به مدت 24-48 ساعت اعمال کنید (زمان واقعی قرار گرفتن در معرض اتیلن با بلوغ میوه تعیین می شود ؛ زرد شدن رنگ میوه نشان می دهد که پاپایا اتیلن تولید می کند و دیگر نیازی به ژنراتور نیست). برای دستیابی به 100 ppm ، تنظیمات ژنراتور بستگی به اندازه اتاق رسیدن دارد.
        تنظیم 1 برای اتاقهای 1600 - 2500 فوت مکعب.
        تنظیم 2 برای اتاقهای 2500 - 5000 فوت مکعب.
        تنظیم 3 برای اتاقهای 5000 - 7500 فوت مکعب.
        تنظیم 4 برای اتاقهای 7500 - 10000+ فوت مکعب.

لطفاً توجه داشته باشید که همه اتاقها از نظر میزان تنگ بودن هوا متفاوت هستند ، بنابراین در صورت نیاز به تعیین دقیق PPM ، آزمایش هوا برای سطوح PPM اتیلن توصیه می شود.

توجه: در صورت استفاده از ژنراتور ، این واحد در مدت 12 ساعت 1 کوارت آمریکایی اتیکس را به اتیلن تبدیل می کند. بسته به اندازه و شرایط اتاق ، این اتیلن کافی برای 1 چرخه رسیدن است. از ژنراتورهای ما در اتاقهای 1600 فوت 3 یا بیشتر (45 متر مکعب) استفاده کنید.

    رطوبت را در 90-95 حفظ کنید تا از جمع شدن در هنگام رسیدن جلوگیری شود.
    هر 12 ساعت 20 دقیقه درها را باز کنید تا دی اکسید کربن را دفع کرده و اکسیژن وارد کنید.
    پس از رسیدن به میزان مطلوب رسیدن ، درجه حرارت را برای 50 درجه فارنهایت (10 درجه سانتی گراد) برای پاپایاهای نیمه رسیده یا تا 45 درجه فارنهایت (7 درجه سانتی گراد) برای رسیده کاهش دهید.


 
این توصیه ها از منابع متنوع برای استفاده توسط مشتریان اتیکس جمع آوری شده است. در حالی که ما تلاش زیادی برای ارائه تکنیک های دقیق و جاری رسیده انجام داده ایم ، اتیکس هیچ گونه ضمانتی در مورد این توصیه ها و یا کاربرد چنین اطلاعاتی در عملیات رسیدن خاص نمی دهد. لطفاً توجه داشته باشید که ما این توصیه ها را به عنوان جایگزینی برای متخصصان رسیدن فنی ارائه نمی دهیم. در صورت داشتن مشکلات رسیدن یا شروع برنامه رسیدن ، پیشنهاد می کنیم با متخصصان مشورت کنید.